© 2015 Jakub Dušek

Dejvickou Potrvá oživila Jazz Corporation

V rámci multižánrového festivalu Kavárny Naživo se v pátek 9. října v dejvické kavárně Potrvá konal koncert Jazz Corporation. Tato kapela složená ze studentů ZUŠ Jana Hanuše upravuje známé popové hity do jazzových aranží. “Přestože jsme školní kapela, snažíme se příliš nevázat na osnovy a hrajeme si, co nás baví”, říká kytarista Robin Denzen. Koncert přilákal velké množství návštěvníků. “Tolik lidí jsem nečekala, je tu opravdu narváno”, okomentovala z pódia hojnou účast zpěvačka Karolína Malá.

Cílem celé akce je ukázat navštěvované i méně známé podniky trochu jiným způsobem. Festival Kavárny Naživo bude probíhat v Praze a Ostravě až do konce října v celkem 29 podnicích, ve kterých se uskuteční výstavy, koncerty, divadelní představení a performance.

Kavárny Naživo 2